Grzegorz Zawiłowski

Psycholog, psychoterapeuta par i rodzin, seksuolog

Od niemal 10 lat zajmuje się wsparciem psychologicznym. Prowadzi konsultacje seksuologiczne, psychoterapię indywidualną, par i rodzin. W biznesie pracuje z menedżerami i zespołami, prowadzi szkolenia otwarte z umiejętności psychologicznych oraz zajęcia na uczelniach (UW, SWPS, UKW) Jest autorem artykułów w prasie branżowej. 

Współpracuje z poradniami psychologicznymi – Przystanek Empatia, Dom Gestalt, jest również psychologiem w Zespole Leczenia Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego Medica.  

Psychoterapię prowadzi w podejściu systemowym i psychodynamicznym. Specjalizuje się w pracy z parami i rodzinami, a szczególnie w problemach w relacji, konfliktach, problemach w jakości życia seksualnego (np. problemy z pożądaniem, zdrada). 

W praktyce indywidualnej najczęściej wspiera swoich klientów w zmianie niewspierających przekonań, pokonywaniu zaburzeń seksualnych i radzeniu sobie ze stratą. Pomaga przezwyciężyć nieśmiałość i pokonać lęk przed nawiązywaniem relacji.

Absolwent psychologii na kierunku seksuologia kliniczna i sądowa. Pracę magisterką pisał pod kierunkiem prof. Zbigniewa Lew- Starowicza.

Doświadczenie w pracy klinicznej zdobywał stażując w poradni Towarzystwa Rozwoju Rodziny oraz popularnym Szpitalu Tworkowskim 
(Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza) 

Prywatnie kocha żeglarstwo, uwielbia spędzać czas wolny na morzu, gitarzysta w zespole rockowym.

Sesje psychoterapii prowadzi na warszawskim Bemowie, w Śródmieściu oraz przez Skype.

Kontakt telefoniczny: +48 792 019 319
mail: grzegorz.zawilowski@zrozumsiebie.pl