Joanna Goska

IMG-8018

Psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin, trener.

Specjalizuje się w pracy z rodzinami, pomaga im pokonać trudności we wzajemnych relacjach i radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi. Pracuje również z klientami indywidualnymi, którzy doświadczają trudności lub potrzebują wsparcia w rozwoju osobistym.

Zajmuje się też wsparciem psychologicznym dzieci i ich rodziców, prowadzi konsultacje i poradnictwo wychowawcze.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym i w oparciu o model systemowej terapii rodzin.

Jest absolwentką psychologii ze specjalnością psychologii klinicznej, ukończyła również 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Studium Terapii Rodzin Stowarzyszenia OPTA oraz roczną Szkołę Trenerów w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum. Brała także udział w licznych szkoleniach i konferencjach, między innymi w zakresie psychoterapii dziecka oraz rodziny.

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pracując od kilku lat w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie zajmuje się terapią rodzin, diagnozą psychologiczną dzieci i konsultacjami wychowawczymi. Regularnie prowadzi również warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Współpracowała też z Fundacją Dzieci Niczyje (obecnie Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę).

Prywatnie mężatka, mama dwójki dzieci, współautorka bloga kierowanego do rodziców małych dzieci.  Biega, czyta i uwielbia czas na nicnierobienie.

tel.: +48 510 959 002